Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Atlanta

Hakkımızda

Hakkımızda

Kuruluşu 1990 yılına dayanan Atlanta İç ve Dış Tic A.Ş. 35 yılı aşkın ilerleyişinde, teknolojinin ve değişimin hep bir adım önünde giderek geleceğe imzasını atmıştır. Çalışmalarında uluslararası standartları baz alarak sürekli gelişim politikası ile Türkiye’de sağladığı başarıyı Dünya’ya da taşımak için sağlam adımlarla hedef odaklı olarak ilerleyişini sürdürmektedir.

Amaç ve İlkelerimiz

Atlanta firması çalışanları ile birlikte sürekli gelişmeyi, sürdürebilir ve geliştirebilir teknolojiyi çağının ötesine taşıyarak evrensel kalite standartlarında ürün ve hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Ülkesi, müşterileri ve bayileri için güven ile birlikte devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı planlamaktadır.

''Müşteri velinimetimizdir’’

Müşterilerimiz için fark yaratmak beklentilerini en üst düzeyde karşılamak kalite ve kararlılıkla karşılık vermek birinci önceliğimiz olmakla birlikte ürünlerimize sahip çıkıp satış sonrasında da tam destek vermek görevimizdir.

'' Sektörde ‘'Lider’’olmak, vazgeçilmez hedefimizdir.''

Kalitede,hizmette,müşteri ve bayi ilişkilerimizde en iyi olmak ve hedefe ulaşmak üzere sektörde yönetimi üstlenip lider olmak temel ilkemizdir.

‘'Amacımız,teknolojiyi ve gelişen çağı sürekli takip edip en üst düzeye çıkarmaktır.’’

Toplumun ve çalışanlarımızın en üst düzeyde teknolojiyi sahip olmasını hedefleyerek , tüm kaynaklarımızın akılcı kullanımını sağlayarak savurganlığa ödün vermemek,

Dürüst ve üstün iş ahlakını vazife edinip bu doğrultuda çalışma ilkelerine uymak,

Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve bayilerimizle eşitlik doğrultusunda karşılıklı iyi niyet ve anlayışla, yasalar ve ahlak kurallarına uyarak, objektif ve şeffaflık doğrultusunda,

Günümüz ve gelecek kuşaklar için taşıdığımız sorumlulukları yerine getirerek,

Türkiye ve Dünya için, doğayı koruma bilinciyle davranmak ve devam ettirmek temel ilkelerimizdir.

Atlanta Firmasının İlkleri

Dünyadaki en yeni ve en yüksek teknoloji ürünlerini Türk tüketicileri ile buluşturmayı ilke edinmiş firmamız sektöründeki;

  •  İlk mobil uydu antenlerini, 
  •  İlk dijital uydu alıcısını,
  •  İlk android ve 4K uydu alıcılarını

Türk tüketicilerinin beğenisine sunmuş olmanın gururunu yaşamaktadır.

Bugün de dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek, yenilikleri takip ederek önceden olduğu gibi bundan sonrada ilkleri Türk ve Dünya tüketicisinin beğenisine sunmak için çalışmaktayız.